Newsy

Gdzie obejrzeć Oscarowe animowane shorty?

Kto zostanie następcą nagrodzonego w 2019 „BAO” od Pixara? W grze jest pięć wyjątkowych tytułów. Oto, gdzie możecie je obejrzeć.

  • Dcera (Daughter) (MAUR Film) – Niedostępny

Zraniona w dzieciństwie dziewczyna wraca myślami do wydarzeń sprzed lat. Wspomina dzień, w którym przyniosła do domu martwego ptaka i nie otrzymała od ojca wsparcia, którego oczekiwała. Pozbawiona miłości i ciepła nie potrafi wybaczyć rodzicowi jego zachowania.

  • Hair Love (Sony Picture Animation) – YouTube

Afroamerykański ojciec uczy się, jak czesać nieujarzmione włosy swojej córki. Film jest jednym z faworytów tegorocznych Oscarów.

  • Kitbull (Pixar)– YouTube and Disney+

Niezależny, ale zabłąkany kotek i przykuty pit-bull po raz pierwszy doświadczają przyjaźni. Największy konkurent Hair Love.

  • Memorable (Vivement Lundi!) – Niedostępny

Malarz Louis i jego żona Michelle są się świadkami dziwnych wydarzeń. Ich świat wydaje się mutować. Meble, przedmioty i ludzie powoli tracą realizm. Zaczynają rozpadać się i „ulegać destrukcji”. Ja jestem kupiona.

  • Sister (California Institute of the Arts) – Vimeo

Mężczyzna przypomina sobie swoje dzieciństwo i dorastanie z irytującą młodszą siostrą w Chinach w latach 90. Jak wyglądałoby jego życie, gdyby sprawy potoczyły się inaczej?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Leave a Reply

%d bloggers like this: