Newsy

Seth MacFarlane nie przestaje zaskakiwać! Zrobił podcast, w którym mówi głosami z “Family Guy’a”! Odnosi się do sytuacji z koronawirusem

Wybitny aktor dubbingowy, Seth MacFarlane, chyba nudzi się na kwarantannie, więc nagrywa podcast, w którym mówi głosami postaci z kultowego serialu. Komentuje bieżące wydarzenia.

Seth MacFarlane to jeden z najpopularniejszych amerykańskich satyryków, którego żarty zachwycają ludzi na całym świecie. Tym razem stworzył nietypowy podcast, który aż kipi od jego sztandarowego humoru.

Słynnemu scenarzyście i aktorowi dubbingowemu ewidentnie już się nudzi na kwarantannie. Żeby umilić czas sobie i swoim fanom, nagrał podcast, w którym mówi głosami dwóch postaci z serialu “Family Guy”. Należący do głównych bohaterów serialu Stewie i Brian wchodzą na takie tematy jak aktualne wydarzenia czy komentowanie życia celebrytów.

Nie wiadomo jeszcze, czy MacFarlane będzie tworzył kolejne podcasty. Mamy nadzieję, że tak!

Autor podcastu zasłynął właśnie dzięki “Family Guy’owi”, gdzie jest scenarzystą i podkłada głos pod aż 3 z 6 głównych bohaterów. To się nazywa talent! A Wy jak znosicie siedzenie w domu?

Leave a Reply

%d bloggers like this: